mr. sc., Gordana Lipšinić
Gradonačelnica
gordana.lipsinic@ozalj.hr


Nada Diković, dr.med.vet
Zamjenica gradonačelnice
nada.dikovic@ozalj.hr


Jedinstveni upravni odjel

Lidija Bošnjak, dipl.oec.
Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela
lidija.bosnjak@ozalj.hr


Odsjek za opće poslove i društvene djelatnosti

Sanja Mikšić, dipl.iur.
Voditeljica Odsjeka za opće poslove i društvene djelatnosti
sanja.miksic@ozalj.hr


Branka Malić, struč.spec.ing.sec.
Viši referent za opće poslove i informatizaciju
branka.malic@ozalj.hr


Erna Kranjčec
Administrativni tajnik
erna.kranjcec@ozalj.hr


Milka Kovačić
Čistačica


Odsjek za proračun i financije

Kristina Kožar Perez, dipl.oec.
Voditeljica Odsjeka za proračun i financije
kristina.kozar.perez@ozalj.hr


Danijel Kožar,  dipl.iur.
Viši stručni suradnik za pravne poslove
danijel.kozar@ozalj.hr


Suzana Bakale, oec.
Viši referent za proračunske korisnike
suzana.bakale@ozalj.hr


Marijana Gnjilac, mag.oec.
Viši referent za proračunske korisnike
marijana.gnjilac@ozalj.hr


Marica Ferenac
Računovodstveni referent
marica.ferenac@ozalj.hr


Odsjek za urbanizam i komunalne poslove

Vesna Cvijak, struč.spec.ing.građ.
Voditeljica odsjeka za urbanizam i komunalne poslove
vesna.cvijak@ozalj.hr


Vladimir Žakula, struč.spec.ing.građ.
Viši stručni suradnik za komunalne poslove i zaštitu okoliša
vladimir.zakula@ozalj.hr


Alen Vrbos, bacc.ing.sec.
Viši referent za komunalne poslove
alen.vrbos@ozalj.hr


David Blažun
Komunalni redar
komunalni.redar@ozalj.hr
david.blazun@ozalj.hr


Odsjek za gospodarstvo i projekte

Toni Šarić, dipl.oec.
Voditelj odsjeka za gospodarstvo i projekte
toni.saric@ozalj.hr


Upravitelj Vlastitog pogona Grada Ozlja

Stevo Krčelić
stevo.krcelic@ozalj.hr


Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

Manuela Kos
Komunalni redar

Dariana Petrić
Stručni suradnik za proračunske korisnike

Valentina Težak
Administrativni tajnik