gordana

Gordana Lipšinić

Gradonačelnica
gordana.lipsinic@ozalj.hr

Nada Diković

Zamjenica gradonačelnice
nada.dikovic@ozalj.hr

lidija bošnjak

lidija-bosnjak

Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela
lidija.bosnjak@ozalj.h

Odsjek za opće poslove i društvene djelatnost

 

sanja-miksic

Sanja Mikšić

Voditeljica Odsjeka za opće poslove i društvene djelatnosti
sanja.miksic@ozalj.hr

branka-milic

Branka Malić

Stručni suradnik za opće poslove i informatizaciju
branka.malic@ozalj.hr[

erna-kranjcec

Erna Kranjčec

Administrativni tajnik
erna.kranjcec@ozalj.hr

kristina-kozar

Kristina Kožar Perez

Voditeljica Odsjeka za proračun i financije
kristina.kozar.perez@ozalj.hr

danijel-kozar

Danijel Kožar

Viši stručni suradnik za pravne poslove
danijel.kozar@ozalj.hr

suzana-bakale

Suzana Bakale

Stručni suradnik za proračunske korisnike
suzana.bakale@ozalj.hr

vesna-cvijak

Vesna Cvijak

Voditeljica odsjeka za urbanizam i komunalne poslove
vesna.cvijak@ozalj.hr

vladimir-zakula

Vladimir Žakula

Stručni suradnik za komunalne poslove
vladimir.zakula@ozalj.hr

alen-vrbos

Alen Vrbos

Stručni suradnik za komunalne poslove
alen.vrbos@ozalj.hr

david-blazun

David Blažun

Komunalni redar
komunalni.redar@ozalj.hr
david.blazun@ozalj.hr

toni-saric

Odsjek za gospodarstvo i projekte
Toni Šarić

Voditelj odsjeka za gospodarstvo i projekte
toni.saric@ozalj.hr

stevo-krcelic

Upravitelj Vlastitog pogona Grada Ozlja
Stevo Krčelić

stevo.krcelic@ozalj.hr

marijana-gnjilac

Marijana Gnjilac

Stručni suradnik za proračunske korisnike
marijana.gnjilac@ozalj.hr

valentina-gregorac

Valentina Gregorac

Administrativni tajnik
valentina.gregorac@ozalj.hr

mateo-novosel

Mateo Novosel

Komunalni redar
mateo.novosel@ozalj.hr